dmytro_bond (dmytro_bond) wrote,
dmytro_bond
dmytro_bond


Про геїв і ПС.

Я не гомофоб. Хто, куди, і кого кохає - мене це мало цікавить. І так, здається, ПС зробив дурницю побивши гоміків і їх прихильників.

Але те, що "прогресівная українська обчесвєнность" після цього починає "валити" і хаяти Правий Сектор, роблячи його ледве не агентами Крємля мене дивує і обурює.

Альо, гараж! Тобто наші доморощені ліберали, пост-модерністи і євроатлантісти!

Ви забуваєте, одну важливу річ, про яку я неодноразово вже висловлювався. Попри те, що ми здається живемо в 21 столітті, столітті мобілок і інтернету, Україна в своєму соціальному розвитку зараз знаходиться насправді приблизно десь в 1792 році, якщо порівнювати наприклад з Францією.

Я знаю про що пишу, бо готуючи свій "Роман з революцією", про майдан 2004 року, я для порівняння перечитав багато книжок про Велику Французьку революцію 1789 року і далі. І от що я скажу. Теперішні українські і тодішні французькі події просто навдивовижу схожі, тенденції і напрямок подій приблизно ті ж самі. Протести, розстріли, революція, інтервенція, добровольці, волонтери… Тобто наше суспільство зараз проходить те, що Франція і її сусіди вже давним-давно пройшли.

І добре тепер ситій і незалежній Європі, якій ніщо не загрожує зараз розводитися про захист геїв і пропагування всяких інших ліберальних цінностей. ЇМ ЦЕ МОЖНА. Бо вони УЖЕ живуть в 21 столітті.

Ми ж, в Україні, живемо в 18 столітті! Нашій країні, взагалі її існуванню, загрожує сусідня дикунська імперія, яка, в свою чергу, по своєму соціальному розвитку перебуває мабуть взагалі у столітті 16-му, з її Іваном Грозним та опричиною, яких вони так обожнюють.

І хто ж може захистити сучасну Україну, станом 1792 року, якщо рахувати за французьким відліком, і реально її захищає? Так, тільки добровольці, в тому числі і ПС, які послуговуються ідеалами 18-19 століть. Патріотизм, відвага, мужність, стійкість, самопожертва.

Лібералів і геїв щось на фронтах не видно. Бо вони ж європейці! А в Європі в 21 столітті воювати та помирати за Батьківщину якось не прийнято і не модно. Та от біда, Україна живе насправді в іншому столітті. І їхні «просунуті» цінності, яких вони понабиралсь по закордонах у нас просто «не катять». Як до речі, так і не «покатили» численні апологети постмодернізму в українській літературі, попри шалену рекламу і міцну цехову солідарність.

Ну не може користуватися постмодерна творчість у суспільстві, яке живе в канонах лише ще зародження буржуазного суспільства! Не буває справжнього мистецтва, якщо воно не виростає природно з народного ґрунту.

Тому й просто дурість роблять ЛГБТ суспільства, пробуючи виходити на марші, «як у Європі». Їх били і будуть бити в сучасній Україні. Як били б їх і у центрі Парижу 200 років тому.

Спочатку треба, щоб Україна стала міцною і незалежною країною 21 століття, якій жоден з сусідів навіть і подумати не міг загрожувати, з середньою зарплатою не менше 1500 ойро, а тільки оттоді можна буде подумати і про «постмодерністські ізлішества всякіє».

Постскриптум: До речі, якщо хтось думає, що Україна на багато років відстала від тієї ж Франції лише в соціальному плані, то мушу розчарувати. Взяти наприклад залізницю. В романі «Людина-звір» відомого французького автора Еміля Золя, одного з моїх найулюбленіших авторів, вперше виданого 1890 року, вказується, що паровоз йшов зі швидкістю 120 км за годину. Для довідки, середня швидкість на залізницях УЗ в 21 столітті – 70-80 км/год.

Віва ля Франс! Слава Україні!
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments